ЗНО


ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗНО-2022

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

Нагадуємо, що через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, відповідно втратили чинність накази, що регламентують проведення ЗНО та ЄВІ/ЄФВВ.

Замість традиційних вступних випробувань (ЗНО, ЄВІ/ЄФВВ) у 2022 році заплановано проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) ー для вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти на всі спеціальності (бюджетні місця), на кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт) 

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків:  українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин. Докладніше про зміст блоків НМТ – тут.

https://dneprtest.dp.ua/cms/

Французька мова.2021

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 2020 РОКУ

        Зміст роботи визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року № 696. Загальна кількість завдань роботи – 59. На виконання роботи відведено 150 хвилин. Робота має чотири частини. Частина «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (Tasks 1–3) містить 16 завдань різних форм. Відповіді на ці завдання треба позначити в бланку відповідей А. Частина «Читання» (Tasks 4–7) містить 22 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначають у бланку відповідей А. Частина «Використання мови» (Task 8 і Task 9) містить 20 завдань. Відповіді на ці завдання позначають у бланку відповідей А. Частина «Письмо» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записують у бланку відповідей Б.
Увага! 
Результат виконання всіх завдань Tasks 1–3 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», Tasks 4–6 частини «Читання», завдань 39–43 Task 8, завдань 49–53 Task 9 частини «Використання мови» та завдання частини «Письмо» буде зараховано (за вибором здобувача) як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів закладів освіти, які 2020 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти та вивчали англійську мову на рівні стандарту Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде зараховано (за вибором здобувача) як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів закладів освіти, які 2020 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти та вивчали англійську мову на профільному рівні Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використано під час прийому до закладів вищої освіти






ЗНО з англійської мови: особливості тесту 2018 року


Тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови у 2018 році складається із завдань п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення правильності/неправильності твердження, завдань на встановлення відповідності, завдань на заповнення пропусків у тексті і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
Загальна кількість завдань тесту з англійської мови – 59, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.
Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», № 49-58 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.
Результат виконання завдань всього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.
Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, № 49-58 та № 59, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.
ФОРМИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ
Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та трьох або чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 16 завдань цієї форми (№ 1-6 та № 12-16 – з трьома варіантами відповідей, № 22-26 – з чотирма варіантами відповідей), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на визначення правильності/неправильності твердження. У завданнях пропонується визначити правильність чи неправильність наведеного твердження щодо змісту прослуханого чи прочитаного. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку А.
Тест містить 5 завдань цієї форми (№ 7-11), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення відповідності. У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів/частин текстів із наведених варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.
Тест містить 11 завдань цієї форми (№ 17–21, № 27–32), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на заповнення пропусків у тексті. У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/ частинами речень, словосполученнями/словами із наведених варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.
Тест містить 26 завдань цієї форми (№ 33-38, № 39-48 та №49-58), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 59). Завдання складається з основи та передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного висловлення відповідно до запропонованої комунікативної ситуації в бланку відповідей Б.
Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 14 балів за критеріями змісту та мовного оформлення:
  • а. Змістове наповнення (опрацювання трьох умов, зазначених у комунікативній ситуації):
  • а1 – перша умова: 0, 1 або 2 бали;
  • а2 – друга умова: 0, 1 або 2 бали;
  • а3 – третя умова: 0, 1 або 2 бали.
  • b. Структура тексту та зв’язність:
  • b1 – логіка викладу та зв’язність тексту (наявність з’єднувальних елементів у тексті): 0, 1 або 2 бали;
  • b2 – відповідність письмового висловлення заданому формату (твір, лист (особистий, діловий), оголошення, записка тощо): 0, 1 або 2 бали.
  • c. Використання лексики (лексична наповнюваність, володіння лексичним матеріалом): 0, 1 або 2 бали.
  • d. Використання граматики (морфологія, синтаксис, орфографія): 0, 1 або 2 бали.
Важливо!
  • Якщо учасник зовнішнього оцінювання отримує 0 балів за критерій «а. Змістове наповнення», то в такому випадку вся робота оцінюється в 0 балів.
  • Якщо учасник зовнішнього оцінювання отримує 0 балів за критерій «с. Використання лексики» або критерій «d. Використання граматики», то в такому випадку вся робота оцінюється в 0 балів.
  • Якщо учасник зовнішнього оцінювання не приступав до виконання завдання, власне висловлення вважається ненаписаним і вся робота оцінюється в 0 балів.
  • Відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов обсяг письмового висловлювання має складати не менше 100 слів (відповідно до рівня В1) і 150 слів (відповідно до рівня В2) Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.
Зміст тесту ЗНО з англійської мови визначено на основі Програми зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, що містить вимоги до практичного володіння читанням, лексичним і граматичним матеріалом, а також письмом.
Радимо учасникам тестування з англійської мови ознайомитися з наступними матеріалами:

Завдання сертифікаційної роботи


У цьому розділі розміщено завдання сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання попередніх років, а також демонстраційний варіант тестового зошита, аналогічний тому, з яким учасники працюватимуть під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.
Завантажити бланки відповідей до демонстраційного зошита: бланк А та бланк Б  
   

НОВЕ!!! На допомогу вчителю!!!

Презентація щодо порядку проведення та організації підготовки до ЗНО з англійської мови у 2017 році! - ЗАВАНТАЖИТИ
 Тестовий зошит ЗНО з англійської мови 2016 (основна сесія) - ЗАВАНТАЖИТИ
Пробне ЗНО з англійської мови 2016 - завантажити ЗАВДАННЯ + ТЕСТОВИЙ ЗОШИТ 
Порядок проведення ЗНО та моніторингу якості освіти випускників - переглянути
ПРОГРАМА - 2017 з англійської мови!!! + необхідний лексичний мінімум (2500 слів)  - завантажити 
ПРОГРАМА ЗНО з англійської мови 2016 (все, що потрібно вивчити у зручному форматі схем та таблиць) - ЗАВАНТАЖУЄМО 
Програма ЗНО - 2016 з англійської мови - завантажити ТУТ
Характеристика тесту з англійськоїмови - ТУТ
Критерії оцінювання власного висловлювання -Т УТ
Методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями:

ВАЖЛИВО!!! Навчально-методичний посібник з англійської мови для підготовки до ЗНО учнів та вчителів-екзаменаторів, підготовлений на замовлення УЦОЯО. Посібник містить Програму ЗНО з іноземних мов, характеристику тесту, критерії оцінювання письмового висловлювання, методичні рекомендації для роботи з різними частинами тесту з читання, приклади та аналіз власних висловлювань, матеріали для самостійної роботи) Знайти можна за посиланням ТУТ 
ТРЕНІНГОВИЙ ТЕСТ У ФОРМАТІ ЗНО 2016 - ЗАВАНТАЖИТИ



Програма ЗНО з англійської мови 2017 року

Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з англійської мови, що є конкурсним предметом при вступі до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.
На підставі затвердженої програми укладаються тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Аналіз та розгляд типових тестових та письмових завдань для успішного складання ЗНО. Повідомлення на РМЦ Лобанова В.С. Детальніше......

Тести ЗНО онлайн


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Перша думка по-англійськи: It’s high time! Що означає: саме час готуватись до ЗНО з англійської мови 2015, якщо результат з даної дисципліни вам потрібен, до того ж високий (максимум 200 балів)!  
Як невеликий вступ хочу зазначити, що зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови (як показує досвід) справа нелегка. По-перше, через те, що, на жаль, тест один для всіх: учнів спеціалізованих класів, з багатогодинним тижневим навантаженням іноземної мови, та простих класів. До того ж, усі вже чули, що тест вимагає високого рівня знань лексики та граматики. Пряме його означення: складний! Проте реальний, якщо зрозуміти його структуру, як правильно заповнювати бланки відповідей, як розрахувати час, щоб встигнути з усіма завданнями, і що взагалі на вас чекатиме. “Не такий страшний вовк, як його малюють” – якщо з цим “вовком” познайомитись заздалегідь і потоваришувати – все виявиться не так складно і страшно. 
Радимо учасникам тестування з англійської мови ознайомитися з наступними матеріалами:

Немає коментарів:

Дописати коментар